Kraina Tygryska Urwiska

It`s Pizza Day!

It`s Pizza Day! Nasze maluszki nie mogły się doczekać samodzielnego robienia pizzy! Na szczęście, taka okazja przytrafiła się na zajęciach z języka angielskiego. Ciekawe, czy smakowało;)

Zobacz więcej

Bal w Krainie Tygryska Urwiska

Cóż to za niespodzianka - nasze kochane 3 latki odwiedziła drużyna Psiego Patrolu- ulubieni bohaterowie Maluszków  Ulubione pieski wybierały się na bal, ale jak na bohaterów przystało miały mnóstwo pracy do zrobienia. Dzielne 3-latki pomogły psim przyjaciołom przeżywając wraz z nimi super przygody i wielki Bal mógł się rozpocząć!

Zobacz więcej

Walentynki w Krainie Tygryska Urwiska

Nasze kochane 3 - latki miały dziś okazję wyznać swoją przyjaźń koleżankom i kolegom w grupie- padło dziś wiele cudownych słów i pięknych gestów! Jednak najważniejszą niespodzianką była poczta walentynkowa od osób, które kochają najbardziej na świecie- Rodziców! Te niezwykłe słowa i kartki walentynkowe chwyciły za małe serduszka nasze maluszki. Musimy przyznać, że te wykonane własnoręcznie karki są małymi działami sztuki!

Zobacz więcej

Pączkowa kawiarenka w Krainie Tygryska Urwiska
Cóż za katastrofa - w Tłusty Czwartek w naszej Tygryskowej kawiarence zupełne zamieszanie! Słodkości nieupieczone, menu nieprzygotowane, pączki niepopakowane, a Pani Dżdżownica ekspedientka wyjechała na wakacje! Na szczęście nasze 3- latki zawsze w gotowości do pomocy uratowały Tłusty Czwartek! 

Zobacz więcej

Dzień Babci i Dziadka

Dziś wielkie Święto w Krainie Tygryska Urwiska - Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji nasze maluszki przygotowały Bałwankowy Koncert Zimowy. Ze swoich szczerych, gorących serduszek życzymy naszym Dziadkom wszystkiego co cudowne i wielu wzruszeń przy oglądaniu przygotowanej niespodzianki! 

Zobacz więcej

Zimowa sensoplastyka

Śnieg za oknem zainspirował dzieci z Krainy Tygryska Urwiska do zabaw w śniegu również bez marznięcia  A jak to zrobić zapytajcie nasze 3- latki  Były bałwany, brudne ręce i dużo radości!

Zobacz więcej

Dzień Śniegu w Krainie Tygryska Urwiska

Zima w tym roku przyniosła nam wspaniały śnieg! Nie mogliśmy ominąć Międzynarodowego Dnia Śniegu! Dzieci z Krainy Tygryska Urwiska wybrały się z pingwinkami do lodowej krainy, gdzie czekały je fascynujące, mroźne przygody! A później zahartowani w Mroźnej Krainie poszliśmy zaznać białego szaleństwa na naszym podwórku! Ale była frajda!

Zobacz więcej

Grudniowe przygody w Krainie Tygryska Urwiska

Grudzień to miesiąc zimowej magii i czas przygotowań do jednych z najpiękniejszych Świąt w roku. Ale co tu się stało... A to Elf Psotnik zepsuł Mikołajowi czapkę, a to zgubił wigilijną księgę kucharską, a to pobił bombki na choinkę, a to ukrył ozdoby bożonarodzeniowe... Na szczęście nasze kochane trzylatki wykazały się sprytem, odwagą, zaradnością i zaprowadziły porządki i są już gotowe do zbliżających się Świąt!

Zobacz więcej

Zajrzyjmy za kulisy :-)

Zanim Rodzice otrzymają wyczekany prezent w postaci występu swoich ukochanych trzylatków z Krainy Tygryska Urwiska, zapraszam do obejrzenia fotorelacji zza kulis, a także występu maluszków. Było to niezwykłe, bo pierwsze, spotkanie ze sztuką teatralną najmłodszych przedszkolaków! Proszę tylko spojrzeć na naszych debiutantów- prawdziwi profesjonaliści! 

Zobacz więcej

Choineczka mała

Do sali Dzieci z Krainy Tygryska Urwiska zawitała zielona dama. Nasze zdolne trzylatki ustroiły samodzielnie jej zieloną sukieneczkę kolorowymi bombeczkami. Piękna bożonarodzeniowa tradycja była i naszym udziałem! Teraz odliczamy z niecierpliwością do pierwszej gwiazdki 

Zobacz więcej

Pachnąco, słodko, pierniczkowo!

Kraina Tygryska Urwiska zamieniła się w ostatnich dniach w fabrykę słodkości świątecznych. Nasz gość- Pan Piernik- nadzorował prace naszych małych rączek, które same ugniatały, wałkowały, wycinały i zdobiły te pyszne pierniczki. No...prawie same  A ileż było radości z próbowania tych pyszności!

Zobacz więcej

Mikołajkowa niespodzianka

Dzieci z Krainy Tygryska Urwiska były w tym roku bardzo, bardzo grzeczne i Mikołaj zostawił dla nich piękne prezenty w przedszkolu! Pani Karolinka została pomocnikiem zapracowanego Mikołaja i rozdała te śliczne niespodzianki naszym dzieciom! A za oknem słychać było dzwonki sań, ciii...

Zobacz więcej

Dzień Kredek w Krainie Tygryska Urwiska

Niedawno w naszej grupie odbył się bardzo kolorowy dzień-Dzień Kredek! Najpierw wybraliśmy się do fabryki kolorów, gdzie wykazaliśmy się niezwykłym sprytem i naprawiliśmy oraz zaprogramowaliśmy maszynę do produkcji kolorów! A następnie sami stworzyliśmy swoje magiczne kredki w kształcie serduszek, biedronek i kwiatuszków! Także proszę się częstować odrobinę kolorowej radości!

Zobacz więcej

Hedgehog Day

Jeżu, jeżu! Gdzie się ukrywasz sprytny zwierzu? Ostatnio na angielskim udalo nam się znaleźć jeża mówiącego po angielsku! Niesłychane! Na szczęście, dla maluszkow to żaden problem:) Pomogliśmy znaleźć mu schronienie, a nawet wygrzebaliśmy kilka smakowitych robali na obiad!

Zobacz więcej

Dzień Polski w Krainie Tygryska Urwiska

"Kto Ty jesteś? Polak mały!"
Nasze trzylatki z Krainy Tygryska Urwiska obchodziły Święto 11 listopada najpiękniej jak potrafiły ze swoich malutkich, gorących serduszek. Ubrane w barwy narodowe poznały hymn, flagę i godło Polski. Wybrały się również w logopedyczną podróż po najważniejszych miastach naszego kraju, a następnie bawiły się szczerze na biało- czerwonym balu!

Zobacz więcej

Dzień Dyni u Tygryska Urwiska

W Krainie Tygryska Urwiska zapanował kolor pomarańczowy, a to za sprawą Balu u Dyniowych Księżniczek! Zanim jednak rozpoczęła się szalona dyniowa zabawa, dzieci pomogły zapracowanym dyniowym Księżniczkom w przygotowaniach do balu. Uczyliśmy niefrasobliwego kota zachowywać się porządnie, lecieliśmy nad drzewami, doskonaliliśmy sztukę czarowania i zrobiliśmy porządki w Dyniowym Królestwie. A później rozpoczął się bal i szalona zabawa! 

Zobacz więcej

Nie taka zła pogoda :-)

Maluszki z Krainy Tygryska Urwiska przedostały się do Fabryki Dobrej Pogody i to za ich zasługą mieliśmy taki wspaniały, słoneczny weekend  Mawiają jednak: "nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiedni ubiór", dlatego wyczarowaliśmy i deszcz, i wiatr i burzę! O słoneczku oczywiście nie zapomnieliśmy!

Zobacz więcej

Dzień bez skarpetek

Dziś obchodziliśmy wesołe święto gołych nóżek  Bez skarpetek było bardzo inaczej niż zwykle- trochę nowych, nieznanych doznań! Nasze nóżki szybko się przyzwyczaiły i figle z Tygryskiem odprawiły!

Zobacz więcej

Jesień, jesieniucha

Pogoda nas nie rozpieszcza, ale mimo niesprzyjającej pogody, Kraina Tygryska Urwiska wybrała się w tym tygodniu na jesienny spacer w wyobraźni.  A na tym spacerze cóż za spotkanie- spotkanie z Panią Jesienią! Z Jej sukienki posypały się jesienne skarby, a z nich powstały niezwykłe dzieła!

Zobacz więcej

Dzień Chłopaka

Oto nasi mali bohaterowie i ich pierwszy krawat otrzymany od koleżanek z grupy. Ileż przełamanej nieśmiałości, skrytych uśmiechów i oczywiście dobrej zabawy! Wszystkiego co najlepsze Super Chłopcy!

Zobacz więcej

Pasowanie na przedszkolaka

I oto stało się! Nasze maluszki to prawdziwe przedszkolaki! Podczas pasowania na przedszkolaka dzielne trzylatki wykazały się szeregiem umiejętności niezbędnych dla prawdziwego zucha- zatańczyły, zaśpiewały, zagrały, wykazały się odwagą, sprytem i samodzielnością. Oto drużyna Tygryska Urwiska!

Zobacz więcej

Kraina Tygryska Urwiska 

Pierwsze dni w przedszkolu

Kraina Tygryska Urwiska może z powodzeniem stwierdzić, że pierwsze dni w przedszkolu to prawdziwy sukces! Odważne maluszki bawią się, śpiewają, tańczą, malują i cudownie spędzają czas! Troskliwe Mamy i zafrapowani Tatusiowie mogą już odetchnąć z ulgą! Jesteśmy odważni, uśmiechnięci i szczęśliwi w przedszkolu!

Zobacz więcej

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Dwujęzyczny Żłobek Artystyczny i Naukowy "Tuptuś Odkrywca"

ul. O.J.Czaplaka 1B 45-055 Opole

tel.: 77 453 98 70

 kom.: 792 222 198

czynny w godzinach

06:00 -18:00

Pon - Pt.