eliza.jpeg

Zaczarowany Świat Dudu

Świąteczne piernikowanie cz. I

Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu dzielnie ugniatały, wałkowały, wykrawały, by już niebawem móc podzielić się wypiekami z najbliższymi.

Mikołajki w Zaczarowanym Świecie Dudu

Mikołajki to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w ciągu roku. Zimowa aura za oknem sprzyjała rozwiązywaniu mikołajkowych zadań. Na dzieci czekała niezwykła widomość od Świętego Mikołaja oraz prezenty. To był dzień pełen wrażeń.

Andrzejki w Zaczarowanym Świecie Dudu

Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

Dyniowy tydzień w Zaczarowanym Świecie Dudu

W tym tygodniu wraz z czarownicą Wilmą poznawaliśmy magiczny świat, gdzie dynie potrafią tańczyć, w kociołku można uwarzyć czarodziejską matematyczną zupę, a miotły same się rwą do wyścigów. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie ze swoimi pociechami niesamowitych projektów z dyni, ktore ozdabiały nasza salę i niejednokrotnie urozmaiciły nasze zajęcia i zabawy.

press to zoom

Zaczarowany Świat Dudu bliżej natury:)

Z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka grupa 5- latków miała okazję pojechać na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Giprol" w Staniszczach Małych. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć, które miały im przybliżyć pracę na gospodarstwie oraz ukazać uroki życia i pracy na wsi.

Robotyka w Zaczarowanym Świecie Dudu

Zaczęliśmy wspaniałą przygodę z programowaniem! Dziękujemy Akademii Edukacyjnej za wspaniałe zajęcia:)

Zaczarowany Świat Dudu na zajęciach w bibliotece

Zaczarowany Świat Dudu z wizytą w opolskim nadleśnictwie

Serdecznie dziękujemy naszemu Panu Grzesiowi z Nadleśnictwa w Opolu za wspaniałą przygodę! Mamy nadzieję wracać do was częściej. Przyrodnicza lekcja, ciekawe eksponaty, możliwość doświadczania i dotykania oraz niezwykła multimedialna wystawa sprawiły, że czuliśmy magię przyrody. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Dzień Chłopaka w Zaczarowanym świecie DuDu

Witamy po wakacjach!

Oj stęskniliśmy się wszyscy za naszym pięknym przedszkolem, podwórkiem, ukochanymi paniami i oczywiście przyjaciółmi z grupy... Cudownie, że znów możemy być razem!

Dzień Kropki w Zaczarowanym Świecie Dudu

W środę dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu obchodziły Dzień Kropki- święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne siły. Dzieci poznały historię Vashti, bohaterki ,,Kropki” Petera Reynoldsa.

press to zoom

Dzień Przedszkolaka w Zaczarowanym Świecie Dudu:)

20 września to bardzo ważna data, bo wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka! Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom życzymy samych radosnych i słonecznych dni!

Zaczarowany Świat Dudu i Fruit Adventure

Nasza owocowa przygoda trwała 2 tygodnie, w tym czasie poznawaliśmy owoce na wiele sposobów, graliśmy w gry zespołowe, karmiliśmy potworka-głodomorka, pomagaliśmy naszemu ptaszkowi Dudu zrobić owocowe zapasy. Największą przygodą jednak było wyjście do pobliskiego warzywniaka i wspólne zakupy. Nasze kochane 5latki potrafiły nazwać każdy owoc po angielsku i elegancko się przywitać oraz pożegnać. A ze wspólnych zakupów powstały kolorowe, zdrowe i przepyszne szaszłyki:) Cudownym wydarzeniem była też owocowa rewia mody pod nazwą FRUIT FASHION SHOW. Każdy odegrał w nim smaczną i ważna rolę:) Brawo przedszkolaki!

press to zoom

Powitanie Jesieni w Zaczarowanym Świecie Dudu :)