Tęczowa Kraina 

Dzień Śniegu w Tęczowej Krainie!

Ten długo wyczekiwany dzień przyniósł dzieciom wiele zachwytów, trudnych zadań dla mądrej główki oraz radosnej, dziecięcej zabawy z zimowym klimatem w tle! 

Zobacz więcej

Dzień Popcornu :)

Ta radość! Ten zachwyt! Te emocje!  Dziś w roli głównej był popcorn. 

Zobacz więcej

Wesołych Świąt!

Starszaki z Tęczowej Krainy życzy całej Przed-Szkółkowej Rodzinie WESOŁYCH ŚWIĄT!   

Zobacz więcej

Świąteczny czas! <3

Świąteczne przygotowania podczas minionych dni trwały pełną parą! Nasze starszaki dzielnie działały i nie traciły czasu na wykonanie kolejnych zadań specjalnych z naszego świątecznego kalendarza! Za nami dobre uczynki, wyzwania i moc bożonarodzeniowych atrakcji! W tym roku życzenia dla ukochanych rodziców zostały napisane własnoręcznie przez nasze sześciolatki! To prawdziwy powód do dumy! 

Zobacz więcej

Świąteczny Koncert w Tęczowej Krainie! <3

To wydarzenie było przepełnione pozytywną energią oraz wyjątkową, świąteczną atmosferą! Wzruszenie i zachwyt przywołuje występ naszych sześciolatków - do zobaczenia już niebawem  To prawdziwa Magia Świąt! 

Zobacz więcej

Pierniczkowanie w Tęczowej Krainie! <3

Ulubiona tradycja naszych 6 latków podczas świątecznych przygotowań to grupowe pierniczkowanie!  W całej sali unosił się ten cudowny słodki zapach, a wielki uśmiech nie znikał z dziecięcych buzi!  To było bardzo smakowite wyzwanie!

Zobacz więcej

Wizyta Świętego Mikołaja w Tęczowej Krainie! <3

Długo wyczekiwany przez wszystkich gość w końcu nas odwiedził! Dzieci nie kryły radości towarzyszącej tej wizycie! Święty Mikołaj pozostawił po sobie magiczną wiadomość oraz wymarzone prezenty! Dziękujemy! 

Zobacz więcej

Mikołaj w kominie w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

Bałwan w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

Kreska Vincenta Van Gogh’a w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

Andrzejki w Tęczowej Krainie

Wróżby, czary, hokus pokus ... Ach co to był za bal! Dzieci z Tęczowej Krainy musiały odnaleźć ukryte przez Psotnika najcenniejsze mikstury świata! Otworzyły kod dostępu do Magicznej Komnaty, pokonały przeszkody, latały na miotle i zaczarowanym dywanie, zdobyły najpilniej strzeżone klucze Mistrza Kluczników i odkryły najbardziej skrywane skarby ludzkości, dzięki którym można żyć długo i szczęśliwie!

Zobacz więcej

Dzień Kredki w Tęczowej Krainie🖍

Zobacz więcej

Moja Książka! <3

Niesamowite, wyjątkowe i niepowtarzalne bajki dla dzieci! Tak można określić efekty pracy naszych starszaków. Dzieci wraz z rodzicami z Tęczowej Krainy podjęli się wyzwania i w ramach Rodzinnego Projektu "Moja Książka" napisali oryginalne bajki dla dzieci! Opowieści z życia wzięte, pełne fantazji przygody oraz pouczające historie z morałem. To była niezwykła wyprawa do krainy wyobraźni. Duma naszych autorów wypełniała naszą salę aż po sam sufit! GRATULACJE!   

Zobacz więcej

Zaczarowany Las!

Tego dnia wybraliśmy się z wizytą do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu oznak prawdziwej jesieni! Tajemnicze leśne poszlaki - odnalezione! Zestaw sudoku przygotowany przez Sowę Mądrą Głowę - to pestka! Matematyczne, liściaste wyzwanie - drobiazg! Jesienny wiatr, zaczarowane kałuże, piękne kolorowe liście to dopiero jest zabawa! To była misja pełna trudnych zadań dla mądrej główki oraz ogromna porcja dziecięcej radości!  Tęczowa Kraina zaprasza do swojej jesiennej galerii uśmiechów!

Zobacz więcej

Radość pełna witamin!

Nasze starszaki dobrze wiedzą, że oprócz zbilansowanej diety i codziennej porcji witamin do zdrowia potrzeba dużej dawki ruchu na każdy dzień! Ćwiczenia sprawnościowe, równoważne i bieżne oraz skoki wywołują piękne uśmiechy na naszych buziach! Tęczowa Kraina przesyła dużo radości na każdy dzień!

Zobacz więcej

Linia

Tęczowa Kraina dowiedziała się, że linia jest podstawowym środkiem wyrazu w plastyce Dzieci za pomocą taśmy klejącej wyznaczyły proste linie na kartce i namalowały piękne abstrakcyjne obrazy! 

Zobacz więcej

Jesienne Muzykowanie

Dzisiaj w naszym przedszkolu wystąpiła prawdziwa jesienna orkiestra. Gratulujemy dzieciom z Tęczowej Krainy!

Zobacz więcej

Kolorowy deszcz

Dziś w Tęczowej Krainie spadł niezwykły deszcz  dzieci zamieniły się w deszczowe chmury i rozbryzgały kolorowe krople szczoteczką do zębów! Na szczęście miały parasole  zobaczcie, jakie dżdżyste dzieła sztuki powstały po tej barwnej nawałnicy!  

Zobacz więcej

Eksperyment Malarski na kompresie chłonnym

Tęczowa Kraina malowała wczoraj pejzaże jesienne na nietypowym „arkuszu”...kompres chłonny okazał się bardzo ciekawym materiałem artystycznym Dzieci dowiedziały się dziś, że barwy mogą mieć temperaturę i być ciepłe lub zimne!

Zobacz więcej

Dzień Chłopaka

Oto za nami wielki dzień! Nasi wspaniali Chłopcy obchodzili swoje święto! Nie obyło się bez ogromnej dawki niespodzianek i wielkiej porcji uśmiechu oraz dobrej zabawy! Nasze dziewczynki przygotowały własnoręcznie Medale Super Chłopaka! Blask w oczach i rumieńce pojawiły się na buziach naszych ulubieńców  Naszą salę wypełniła fala pozytywnych emocji! W grupie siła!  Oto za nami wielki dzień! Nasi wspaniali Chłopcy obchodzili swoje święto! Nie obyło się bez ogromnej dawki niespodzianek i wielkiej porcji uśmiechu oraz dobrej zabawy! Nasze dziewczynki przygotowały własnoręcznie Medale Super Chłopaka! Blask w oczach i rumieńce pojawiły się na buziach naszych ulubieńców  Naszą salę wypełniła fala pozytywnych emocji! W grupie siła!  

 Wszystkiego najlepszego! 

Zobacz więcej

Jesienne Lwy

Tęczowa Kraina zgłębiała dziś tajniki sztuki rysunku!  Szkicowali samodzielnie od podstaw lwa i kolorowali a grzywa zamieniła się w iście jesienną kompozycję ...

Zobacz więcej

Rozdmuchane Farby

Tęczowa rozdmuchała dziś barwne i szalone fryzury! To była nie tylko fantastyczna zabawa plastyczna, ale także ćwiczenie logopedyczne poprawiające artykulację u dzieci - prawdziwa gimnastyka buzi i języka

Zobacz więcej

Przedszkolaki z naszej paki! :)

Dzień Przedszkolaka w Tęczowej Krainie upłynął na radosnej zabawie i twórczym działaniu! Nasze sześciolatki namalowały unikatowe, kreatywne i najbardziej niezwykłe, personalizowane kubeczki!  Od tej pory każda herbatka w domowym zaciszu będzie smakowała wprost wybornie! Smacznego! 

Zobacz więcej

Malowanie bibułą

Dziś Dzieci z Tęczowej Krainy miały okazję zamienić się w abstrakcjonistów i stworzyć dzieła sztuki za pomocą kawałków bibuły i odrobiny wody Dzięki tej technice malarskiej uzyskaliśmy niebanalne obrazy, barwne plamy i proste formy geometryczne, które śmiało można wystawić na wernisażu obok dzieł Picasso!

Zobacz więcej

Ekspresja Artystyczna i Kropka!

6 - latki z Tęczowej Krainy tworzyły i wspaniale się bawiły wcielając się w rolę wielkich artystów sztuki malarskiej! Zainspirowani opowieścią H. Reynolds pełni odwagi i gotowi na nowe wyzwanie zakasali rękawy, wzięli w dłoń pędzle i przystąpili do sztalugi aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieła! Były wizje jak ze snów, abstrakcyjne kompozycje i bardzo dużo radości! 

Zobacz więcej

Tęczowa Kraina 

Karnawał w Krainie Czarów! <3

Tym razem nasze starszaki przybyły do Krainy Czarów, aby odnaleźć zaginioną złotą kartę, której właścicielem był słynny Kapelusznik! Pokonaliśmy trudne zadania, odkodowaliśmy tajny szyfr, zbudowaliśmy karciane wieże, skakaliśmy, fikaliśmy i świetnie się bawiliśmy! To był na prawdę magiczny i niezapomniany bal! 

Zobacz więcej

Walentynki w Tęczowej Krainie! <3

Blask w oczach, wielki uśmiech, a nawet łezki wzruszenia pojawiły się na buziach naszych kochanych starszaków podczas wręczania przesyłek z naszej grupowej Poczty Walentynkowej!  Reakcje dzieci dowodzą, że Walentynki to na prawdę niezwykłe święto! Bardzo dziękujemy Kochanym Rodzicom za wsparcie i pełne miłości przesyłki! "Ale jestem szczęśliwy..." te magiczne słowa można było usłyszeć tego dnia w naszej sali  Wysyłamy Wielkie Walentynkowe Buziaki! 

Zobacz więcej

Język angielski w Tęczowej Krainie :)

Język angielski w Tęczowej Krainie, czyli wzbogacamy zasób słownictwa, ćwiczymy pamięć, koncentrację, umiejętność współpracy w grupie i tworzymy ciekawą fabułę do angielskich piosenek.  Spójrzcie na te przejęte, pełne zainteresowania spojrzenia!  

Zobacz więcej

Dzień Klocków Lego w Tęczowej Krainie!

Międzynarodowy Dzień Klocków Lego to okazja, na którą nasze starszaki czekały z niecierpliwością! Warsztaty Robotyki były znakomitą niespodzianką na miarę obchodów tak ważnej okazji dla nich okazji! Dzieci nie kryły zachwytu, wielka radość i okrzyki ekscytacji wnet wypełniły naszą salę! Bardzo dziękujemy za wspaniałe zajęcia @Akademia Edukacyjna! 

Zobacz więcej

Zimowe Miasteczko w Tęczowej Krainie

Dzieci z Tęczowej Krainy zamieniły się w architektów! Zbudowały całe miasta, łączyły ulice miedzy sobą, wycinały, wyklejały, konstruowały, planowały, aranżowały i kreowały! Różnorodność pomysłów przerosła najśmielsze oczekiwania  a uśmiechy mówią same za siebie 

Zobacz więcej

Dzień Wiedzy o Pingwinach! :)

Ten dzień był wypełniony ciekawostkami i zadaniami specjalnymi inspirowanymi życiem tych przeuroczych ptaków! Dzieci z zachwytem pokonywały trudne misje by dowiedzieć się jak najwięcej o pingwinich sekretach i wykonać pingwinie konkurencje 

Zobacz więcej

Dzień Popcornu w Tęczowej Krainie! :)

Tego dnia w całej sali unosił się smakowity zapach! Wywołał ogromną porcję dziecięcego uśmiechu! Smacznego! 

Zobacz więcej

Dzień Śniegu w Tęczowej Krainie!

Ten długo wyczekiwany dzień przyniósł dzieciom wiele zachwytów, trudnych zadań dla mądrej główki oraz radosnej, dziecięcej zabawy z zimowym klimatem w tle! 

Zobacz więcej

Wesołych Świąt!

Starszaki z Tęczowej Krainy życzy całej Przed-Szkółkowej Rodzinie WESOŁYCH ŚWIĄT!   

Zobacz więcej

Świąteczny czas! <3

Świąteczne przygotowania podczas minionych dni trwały pełną parą! Nasze starszaki dzielnie działały i nie traciły czasu na wykonanie kolejnych zadań specjalnych z naszego świątecznego kalendarza! Za nami dobre uczynki, wyzwania i moc bożonarodzeniowych atrakcji! W tym roku życzenia dla ukochanych rodziców zostały napisane własnoręcznie przez nasze sześciolatki! To prawdziwy powód do dumy! 

Zobacz więcej

Świąteczny Koncert w Tęczowej Krainie! <3

To wydarzenie było przepełnione pozytywną energią oraz wyjątkową, świąteczną atmosferą! Wzruszenie i zachwyt przywołuje występ naszych sześciolatków - do zobaczenia już niebawem  To prawdziwa Magia Świąt! 

Zobacz więcej

Pierniczkowanie w Tęczowej Krainie! <3

Ulubiona tradycja naszych 6 latków podczas świątecznych przygotowań to grupowe pierniczkowanie!  W całej sali unosił się ten cudowny słodki zapach, a wielki uśmiech nie znikał z dziecięcych buzi!  To było bardzo smakowite wyzwanie!

Zobacz więcej

Wizyta Świętego Mikołaja w Tęczowej Krainie! <3

Długo wyczekiwany przez wszystkich gość w końcu nas odwiedził! Dzieci nie kryły radości towarzyszącej tej wizycie! Święty Mikołaj pozostawił po sobie magiczną wiadomość oraz wymarzone prezenty! Dziękujemy! 

Zobacz więcej

Mikołaj w kominie w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

Bałwan w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

Kreska Vincenta Van Gogh’a w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

Andrzejki w Tęczowej Krainie

Wróżby, czary, hokus pokus ... Ach co to był za bal! Dzieci z Tęczowej Krainy musiały odnaleźć ukryte przez Psotnika najcenniejsze mikstury świata! Otworzyły kod dostępu do Magicznej Komnaty, pokonały przeszkody, latały na miotle i zaczarowanym dywanie, zdobyły najpilniej strzeżone klucze Mistrza Kluczników i odkryły najbardziej skrywane skarby ludzkości, dzięki którym można żyć długo i szczęśliwie!

Zobacz więcej

Dzień Kredki w Tęczowej Krainie🖍

Zobacz więcej

Moja Książka! <3

Niesamowite, wyjątkowe i niepowtarzalne bajki dla dzieci! Tak można określić efekty pracy naszych starszaków. Dzieci wraz z rodzicami z Tęczowej Krainy podjęli się wyzwania i w ramach Rodzinnego Projektu "Moja Książka" napisali oryginalne bajki dla dzieci! Opowieści z życia wzięte, pełne fantazji przygody oraz pouczające historie z morałem. To była niezwykła wyprawa do krainy wyobraźni. Duma naszych autorów wypełniała naszą salę aż po sam sufit! GRATULACJE!   

Zobacz więcej

Zaczarowany Las!

Tego dnia wybraliśmy się z wizytą do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu oznak prawdziwej jesieni! Tajemnicze leśne poszlaki - odnalezione! Zestaw sudoku przygotowany przez Sowę Mądrą Głowę - to pestka! Matematyczne, liściaste wyzwanie - drobiazg! Jesienny wiatr, zaczarowane kałuże, piękne kolorowe liście to dopiero jest zabawa! To była misja pełna trudnych zadań dla mądrej główki oraz ogromna porcja dziecięcej radości!  Tęczowa Kraina zaprasza do swojej jesiennej galerii uśmiechów!

Zobacz więcej

Radość pełna witamin!

Nasze starszaki dobrze wiedzą, że oprócz zbilansowanej diety i codziennej porcji witamin do zdrowia potrzeba dużej dawki ruchu na każdy dzień! Ćwiczenia sprawnościowe, równoważne i bieżne oraz skoki wywołują piękne uśmiechy na naszych buziach! Tęczowa Kraina przesyła dużo radości na każdy dzień!

Zobacz więcej

Linia

Tęczowa Kraina dowiedziała się, że linia jest podstawowym środkiem wyrazu w plastyce Dzieci za pomocą taśmy klejącej wyznaczyły proste linie na kartce i namalowały piękne abstrakcyjne obrazy! 

Zobacz więcej

Jesienne Muzykowanie

Dzisiaj w naszym przedszkolu wystąpiła prawdziwa jesienna orkiestra. Gratulujemy dzieciom z Tęczowej Krainy!

Zobacz więcej

Kolorowy deszcz

Dziś w Tęczowej Krainie spadł niezwykły deszcz  dzieci zamieniły się w deszczowe chmury i rozbryzgały kolorowe krople szczoteczką do zębów! Na szczęście miały parasole  zobaczcie, jakie dżdżyste dzieła sztuki powstały po tej barwnej nawałnicy!  

Zobacz więcej

Eksperyment Malarski na kompresie chłonnym

Tęczowa Kraina malowała wczoraj pejzaże jesienne na nietypowym „arkuszu”...kompres chłonny okazał się bardzo ciekawym materiałem artystycznym Dzieci dowiedziały się dziś, że barwy mogą mieć temperaturę i być ciepłe lub zimne!

Zobacz więcej

Dzień Chłopaka

Oto za nami wielki dzień! Nasi wspaniali Chłopcy obchodzili swoje święto! Nie obyło się bez ogromnej dawki niespodzianek i wielkiej porcji uśmiechu oraz dobrej zabawy! Nasze dziewczynki przygotowały własnoręcznie Medale Super Chłopaka! Blask w oczach i rumieńce pojawiły się na buziach naszych ulubieńców  Naszą salę wypełniła fala pozytywnych emocji! W grupie siła!  Oto za nami wielki dzień! Nasi wspaniali Chłopcy obchodzili swoje święto! Nie obyło się bez ogromnej dawki niespodzianek i wielkiej porcji uśmiechu oraz dobrej zabawy! Nasze dziewczynki przygotowały własnoręcznie Medale Super Chłopaka! Blask w oczach i rumieńce pojawiły się na buziach naszych ulubieńców  Naszą salę wypełniła fala pozytywnych emocji! W grupie siła!  

 Wszystkiego najlepszego! 

Zobacz więcej

Jesienne Lwy

Tęczowa Kraina zgłębiała dziś tajniki sztuki rysunku!  Szkicowali samodzielnie od podstaw lwa i kolorowali a grzywa zamieniła się w iście jesienną kompozycję ...

Zobacz więcej

Rozdmuchane Farby

Tęczowa rozdmuchała dziś barwne i szalone fryzury! To była nie tylko fantastyczna zabawa plastyczna, ale także ćwiczenie logopedyczne poprawiające artykulację u dzieci - prawdziwa gimnastyka buzi i języka

Zobacz więcej

Przedszkolaki z naszej paki! :)

Dzień Przedszkolaka w Tęczowej Krainie upłynął na radosnej zabawie i twórczym działaniu! Nasze sześciolatki namalowały unikatowe, kreatywne i najbardziej niezwykłe, personalizowane kubeczki!  Od tej pory każda herbatka w domowym zaciszu będzie smakowała wprost wybornie! Smacznego! 

Zobacz więcej

Malowanie bibułą

Dziś Dzieci z Tęczowej Krainy miały okazję zamienić się w abstrakcjonistów i stworzyć dzieła sztuki za pomocą kawałków bibuły i odrobiny wody Dzięki tej technice malarskiej uzyskaliśmy niebanalne obrazy, barwne plamy i proste formy geometryczne, które śmiało można wystawić na wernisażu obok dzieł Picasso!

Zobacz więcej

Ekspresja Artystyczna i Kropka!

6 - latki z Tęczowej Krainy tworzyły i wspaniale się bawiły wcielając się w rolę wielkich artystów sztuki malarskiej! Zainspirowani opowieścią H. Reynolds pełni odwagi i gotowi na nowe wyzwanie zakasali rękawy, wzięli w dłoń pędzle i przystąpili do sztalugi aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieła! Były wizje jak ze snów, abstrakcyjne kompozycje i bardzo dużo radości! 

Zobacz więcej

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Dwujęzyczny Żłobek Artystyczny i Naukowy "Tuptuś Odkrywca"

ul. O.J.Czaplaka 1B 45-055 Opole

tel.: 77 453 98 70

 kom.: 792 222 198

czynny w godzinach

06:00 -18:00

Pon - Pt.