Kraina Smoka Marzyciela

Po dzisiejszych zajęciach, w czasie których poznawaliśmy zwyczaje ptaków, mamy w naszym przedszkolu mnóstwo młodych ornitologów! ;-)
Drodzy Rodzice, zachęcamy do zgłębienia tematu - być może dzieci zdradzą Wam kilka ptasich sekretów! ;-)
Galeria Krainy Smoka Marzyciela

Czy znacie stworzenia o nazwie Rurkowce? :) To niezwykłe stworki, które żyją w dziecięcej wyobraźni... ;) A dziś, za sprawą warsztatów w Galerii Sztuki Współczesnej, przybrały realne kształty! :) Dziękujemy za bardzo ciekawe oprowadzenie po nasze pierwszej, niezwykle inspirującej wystawie, sporą porcję ciekawostek i wspaniałe warsztaty! :)

Cóż to musiały być za fantastyczne wakacje, że na samo ich wspomnienie na twarzach dzieci

pojawiają się taaaaaaaakie uśmiechy! :D :D

Ogromna radość, oczarowanie nowymi miejscami i niezwykła przesyłka - mapa świata, byśmy mogli zaznaczyć wszystkie piękne miejsca zdobyte przez Krainę Smoka Marzyciela! ;)

Jak dobrze, że w dobie cyfryzacji i nowoczesności istnieją takie miejsca jak Muzeum Wsi Opolskiej, gdzie w zaledwie kilka chwil można cofnąć się o sto, dwieście, a nawet trzysta lat! Kraina Smoka Marzyciela z nieukrywanym zafascynowaniem zwiedzała kolejne chałupy, karczmy i dawne sklepy. Taka żywa lekcja namacalnej historii na długo zostanie nam w pamięci i na pewno jeszcze wrócimy do Bierkowic!

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole