Zaczarowany Świat Dudu 

Kontrast

Dziś Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu dowiedziały się, czym jest kontrast w sztuce Zobaczcie, jak eksperymentowały z nim, wycinały, wydzierały, kleiły i tworzyły!

Zobacz więcej

Jesienne Muzykowanie

To już trzeci dzień Jesiennego Muzykowania. Nasze czterolatki spisały się na medal! Pięknie zagrały i zaśpiewały... Gratulujemy Małym Artystom!

Zobacz więcej

Jesienne jeże

Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu ćwiczyły w piątek raczki i paluszki  ulepiły z masy solnej jeżyki, za noski i oczka posłużyło im ziele angielskie, a za kolce makaron. Fantazja dzieci nie ma granic nie wystarczyło Im ulepienie jeża! Mieli całe mnóstwo pomysłów na to, co można jeszcze stworzyć ... ugniataniu, toczeniu, ucieraniu i lepieniu nie było końca

Zobacz więcej

Eksperyment malarski na kompresie chłonnym

Zaczarowany Świat Dudu malował dziś pejzaże jesienne na nietypowym „arkuszu”...kompres chłonny okazał się bardzo ciekawym materiałem artystycznym Dzieci dowiedziały się dziś, że barwy mogą mieć temperaturę i być ciepłe lub zimne!!

Zobacz więcej

Rozdmuchane Farby

 

Zaczarowany Świat Dudu rozdmuchałdziś barwne i szalone fryzury! To była nie tylko fantastyczna zabawa plastyczna, ale także ćwiczenie logopedyczne poprawiające artykulację u dzieci - prawdziwa gimnastyka buzi i języka

Zobacz więcej

Urodziny Literek

 

Sto lat, sto lat! Niech żyją nam dwie pierwsze litery alfabetu A oraz B

Zobacz więcej

Dzień Kobiet

Nasi mali dżentelmeni stanęli na wysokości zadania i przygotowali dziewczynkom przepiękne i bardzo kobiece prezenty - bransoletki! Dziewczynki były zachwycone i czuły się jak prawdziwe damy:)

Zobacz więcej

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Dwujęzyczny Żłobek Artystyczny i Naukowy "Tuptuś Odkrywca"

ul. O.J.Czaplaka 1B 45-055 Opole

tel.: 77 453 98 70

 kom.: 792 222 198

czynny w godzinach

06:30 -18:00

Pon - Pt.