W krainie magii :)

Przez cały tydzień uczęszczaliśmy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, gdzie nauczyliśmy się tworzyć niezwykłe eliksiry,

rzucać zaklęcia, posługiwać się magiczką różdżką, latać na miotle, używać magicznych peleryn, a przede wszystkim

kreatywnie i twórczo bawiliśmy się! Poszliśmy również do kina na film instruktażowy "Jak zostać czarodziejem?"! :-)

Te nauki nie poszły na marne- w piątek swoimi magicznymi umiejętnościami wykazaliśmy się na balu! Czary- mary,

hokus- pokus, abra- kadabra niech żyją czary i magia!

Kolorowy tydzień :)

Rzecz się stała niesłychana! W Przed - Szkółce kolory zawitały od rana!

Wesołe zabawy, radosne harce, śpiew i podskoki oraz kreatywne malunki - wszędzie tam znalazły się tęczowe barwy :) Zapraszamy na kolorowe święto, wielobarwna uczta dla zmysłów dopiero się zaczyna :D

Wycieczka do Krasiejowa :)

Tydzień Paleontologiczny nie mógłby się odbyć bez wycieczki do Krasiejowa - świata prawdziwych dinozaurów.

To było prawdziwe paleontologiczne wyzwanie!

Mali paleontolodzy!

Nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwe wykopaliska. A to wszystko za sprawą prehistorycznej podróży :)

W naszej piaskownicy zamieszkały prawdziwe dinozaury. To była świetna inspiracja do plastycznych działań.

Afrykańska przygoda!

W tym tygodniu w Przed-Szkółce było baaardzo gorąco. :-) A to za sprawą naszej afrykańskiej przygody! :-)

Wokół lwy, papugi, węże... a do tego przeprawa przez Nil, warsztaty tworzenia biżuterii i poszukiwanie diamentów...

oj, przygód była cała masa! :-)

Wycieczka do Afrykarium :)

Przygód ciąg dalszy! Na zakończenie tygodnia tematycznego "Podwodne Królestwo"

pojechaliśmy do Wrocławskiego Afrykarium! To był dzień pełen wrażeń i emocji... jakich?

Zobaczcie sami :)

Podwodne królestwo :)

Kolejny tydzień wakacji za nami! Tym razem Przed-Szkółka zamieniła się w Podwodne Królestwo.

Dzieci wraz z mieszkańcami jezior, rzek, mórz i oceanów przeżyły wiele wspaniałych przygód!

Sami zobaczcie tę fantastyczną wodną fotorelację

Na sportowo :)

Rozpoczęliśmy wakacje!!! :-) I to jak! Na sportowo!

Ten bardzo energetyczny tydzień był wspaniałą rozgrzewką przed kolejnymi dwoma miesiącami wakacyjnych przygód
i niespodzianek! :-) PS Dziękujemy Panom z Przedszkoliada.pl za radosną zabawę z Drużyną Kangura! :-)

Wakacyjna strefa kibica!

W związku z dzisiejszym meczem naszej reprezentacji w Przed-Szkółce powstała Strefa Małego Kibica

z prawdziwego zdarzenia! Zobaczcie sami, jak dzieci rozgrzewają się przed meczem!!! Polacy do boju !!

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole