Tuptusiowa galeria

Karnawał w Tuptulandii!

Dziś w naszym żłobku odbył się prawdziwy Bal Karnawałowy! Wyruszyliśmy w podróż do Morskiej Krainy aby pomóc Ośmiornicy uratować baloniki na przyjęcie Po drodze czekało nas jednak mnóstwo przygód i nie lada wyzwań! Jednak dla naszych Odkrywców i Podróżników nic nie stanowi przeszkody i bez problemu uratowaliśmy bal!. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe przebrania!

Tuptusie z wizytą w Tęczowej Krainie !

Dziś w naszym żłobku zrobiło się bardzo kolorowo! To wszystko za sprawą wielkiej wyprawy do Tęczowej Krainy :) Czarowanie deszczu i słoneczka, naprawa wielkiej maszyny do kolorów to tylko część zadań jakie czekały na naszych Odkrywców! Spójrzcie jak świetnie się bawiliśmy

Dzień Babci i Dziadka w Tuptusiowym Królestwie

W minionym tygodniu stało się coś niesamowtego! Nasz żłobek odwiedzili nasi kochani dziadkowie i babcie! Ileż emocji wzbudziła w Tuptusiach ta wizyta! Razem z ciociami pokazaliśmy im jakie przygody i zagadki czekają na nas codziennie do rozwiązania :) Bardzo dziękujemy Wam za to, że  byliście w tych dniach z nami!

Lukrowanie ciasteczek dla kochanych Babci i Dziadków

Poznajemy kształty !

Poznawanie kształtów w Tuptusiowym królestwie to wspaniała zabawa !

Świąteczne spotkanie w grupie Podróżników

Święta tuż, tuż, a nasz Kucharz nie ma jeszcze gotowej choinki! Na szczęście dzielni Podróżnicy przybyli mu z pomocą i razem z Królową Liczynellą policzyli wszystkie pierniki :) Później nasze Tuptusie mogły lukrować i stroić wcześniej zrobione przez nich pierniki i wykonać przepiękne ozdoby choinkowe. Na koniec, razem z rodzicami ubraliśmy choinkę :) Podróżnicy są gotowi do świąt :)

ZIMOWY SEN MISIÓW PODRÓŻNIKÓW

Dziś Podróżnicy po raz pierwszy wystąpiły na deskach teatru w przedstawieniu pt. "Przygotowanie do zimy" Nasi mali aktorzy wspaniale się spisali! Ciocie są dumne !

ZIMOWY SEN MISIÓW PODRÓŻNIKÓW

ZIMOWY SEN MISIÓW ODKRYWCÓW

Za oknami zrobiło się mroźno i biało ❄⛄ - na szczęście Misie z grupy Odkrywców, w naszym jesiennym przedstawieniu zdążyły pożegnać się ze swoimi przyjaciółmi i zapadły w słodki, zimowy sen. 🐻🐻🐻 Na scenie towarzyszyło nam wiele przeróżnych emocji, a nasi mali aktorzy poradzili sobie z tym wyzwaniem doskonale! <3 :)

ZIMOWY SEN MISIÓW

Kolejny wspaniały czas przygód. Dzieci z Krainy Odkrywców zdobywają coraz wyższe umiejętności i są coraz bardziej samodzielne.Ochoczo wyruszyły w podróż do Magicznego Lasu.Wykazały się przy tym odwagą,dużą sprawnością ruchową, ciekawością oraz były bardzo pomocne w rozwiązywaniu problemów swoich leśnych przyjaciół.

DZIEŃ DYNI

W tamtym tygodniu nasze Tuptusie obchodziły Dzień Dyni.😍🎃

Było magicznie i bardzo pomarańczowo!  Zaczarowane przejścia, zagadki i pomoc innym to jest to co lubimy najbardziej. Tym razem, każdy dzielny Odkrywca i Podróżnik mógł dotknąć, powąchać i sprawdzić co kryje w sobie wnętrze każdej dyni.  Wiemy już, że mają różne kształty, niektóre są lekkie, a inne baaaardzo ciężkie. To był niezwykły dzień i na pewno na długo pozostanie nam w pamięci!

LET'S BUILD A TOWER! 😁

Budowanie wieży na zajęciach z angielskiego :)

TUPTUSIOWI PODRÓŻNICY NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dziś Podróżnicy na zajęciach z języka angielskiego ćwiczyli zmysł wzroku dotyku i równowagi.

To dla podróżników wspaniała zabawa! 😊

ODKRYWCY NA TROPIE ZŁOTEJ JESIENI

Jesienna szaruga nam nie straszna 😊🍁🍂

Nasi Odkrywcy każdego dnia szaleją wśród kolorowych liści 🍁🍂

PODRÓŻNICY W ZACZAROWANEJ KRAINIE PANI NUTKI

Tuptusiowi podróżnicy poznają dźwięki bębenka i grzechotek  :)

TUPTUSIOWI ODKRYWCY Z WIZYTĄ U PANI NUTKI

Na spotkaniu z Panią Nutką nasi Podróżnicy odkrywali dźwięki bębenków.

DOŚWIADCZAM, ODKRYWAM, BADAM

Takie zabawy Nasze Tuptusie kochają najbardziej.
Doświadczanie struktur, poszukiwanie, eksperymentowanie to wspaniała sensoryczna stymulacja :)

TUPTUSIOWE POCZĄTKI

Nasze kochane Tuptusie z każdym dniem czują się w Naszym Królestwie coraz lepiej :)
codziennie przeżywamy wspaniałe przygody, tańczymy, śpiewamy i cudownie się bawimy!

DZIEŃ KROPKI

Nasze Tuptusie świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki :)

To była prawdziwa kuźnia talentów - powstały piękne kropkowane dzieła!

Z WIZYTĄ NA PLACU ZABAW

Pogoda dopisuje, można więc zwiedzać okolicę.

Wybraliśmy się na bajkowy plac zabaw do Królestwa Nauki i Sztuki "Przed-szkółka".

MAGIC ENGLISH STORY

Zajęcia z j.angielskiego to wspaniała zabawa dla naszych małych Tuptusiów!

Zobaczcie, ile radości może dać nauka przez zabawę :)

TUPTUSIOWE PRZYGODY

W tym tygodniu nasze Maluchy nie tracą ani chwili w Tuptusiowym Królestwie.
Wyruszyliśmy w podróż do naszej koleżanki Bałaganki, aby pomóc jej w jesiennych porządkach -

Maluszki spisały się na medal, a przy okazji miały okazję przypomnieć sobie nazwy kolorów! :)

Nie zabrakło też czasu na stworzenie cudownych dzieł artystycznych.

Spójrzcie jak dzieciaki wspaniale sobie radzą i dobrze się bawią.

A to dopiero początek :)

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

W minionym tygodniu w naszym tuptusiowym królestwie zrobiło się gwarno i wesoło:)

Maluszki wraz z rodzicami miAŁY okazję zajrzeć w każdy kącik naszego żłobka,

a także uczestniczyć we wspaniałej zabawie! To był cudowny czas dla nas wszystkich :)

Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnie spędzonych chwil :)

Do zobaczenia w najbliższy poniedziałek! :)

Hej hooo:) Jesteśmy już prawie gotowi do startu Naszego najbardziej nowatorskiego Żłobka.

Spotykamy się z pierwszymi Tuptusiami w czwartek 30 sierpnia o godzinie 10:00.

Wierzymy, że spełnimy marzenia dzieci :)

Wybraliśmy najlepszych z najlepszych i najukochańszych opiekunów dla małych Odkrywców.

Wkrótce ich poznacie oraz zobaczycie: w działaniu :) Umawiamy się również na spotkania adaptacyjne:)

Warto skorzystać z tej możliwości dla dobra maluszków :)