top of page

Tuptusiowa galeria

Karnawał w Tuptulandii!

Dziś w naszym żłobku odbył się prawdziwy Bal Karnawałowy! Wyruszyliśmy w podróż do Morskiej Krainy aby pomóc Ośmiornicy uratować baloniki na przyjęcie Po drodze czekało nas jednak mnóstwo przygód i nie lada wyzwań! Jednak dla naszych Odkrywców i Podróżników nic nie stanowi przeszkody i bez problemu uratowaliśmy bal!. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe przebrania!

Tuptusie z wizytą w Tęczowej Krainie !

Dziś w naszym żłobku zrobiło się bardzo kolorowo! To wszystko za sprawą wielkiej wyprawy do Tęczowej Krainy :) Czarowanie deszczu i słoneczka, naprawa wielkiej maszyny do kolorów to tylko część zadań jakie czekały na naszych Odkrywców! Spójrzcie jak świetnie się bawiliśmy 

Dzień Babci i Dziadka w Tuptusiowym Królestwie 

W minionym tygodniu stało się coś niesamowtego! Nasz żłobek odwiedzili nasi kochani dziadkowie i babcie! Ileż emocji wzbudziła w Tuptusiach ta wizyta! Razem z ciociami pokazaliśmy im jakie przygody i zagadki czekają na nas codziennie do rozwiązania :) Bardzo dziękujemy Wam za to, że  byliście w tych dniach z nami! 

Lukrowanie ciasteczek dla kochanych Babci i Dziadków 

Ciasteczka upieczone, a teraz czas na to by je pięknie udekorować! Podróżnicy doskonale wiedzieli jak to zrobić, zobaczcie sami jak poradzili sobie z lukrowaniem :)

Poznajemy kształty !

Poznawanie kształtów w Tuptusiowym królestwie to wspaniała zabawa !

Świąteczne spotkanie w grupie Podróżników

Święta tuż, tuż, a nasz Kucharz nie ma jeszcze gotowej choinki! Na szczęście dzielni Podróżnicy przybyli mu z pomocą i razem z Królową Liczynellą policzyli wszystkie pierniki :) Później nasze Tuptusie mogły lukrować i stroić wcześniej zrobione przez nich pierniki i wykonać przepiękne ozdoby choinkowe. Na koniec, razem z rodzicami ubraliśmy choinkę :) Podróżnicy są gotowi do świąt :)

ZIMOWY SEN MISIÓW PODRÓŻNIKÓW 

Dziś Podróżnicy po raz pierwszy wystąpiły na deskach teatru w przedstawieniu pt. "Przygotowanie do zimy" Nasi mali aktorzy wspaniale się spisali! Ciocie są dumne !