Zaczarowany Świat Dudu 

Malowanie na mleku w Zaczarowanym Świecie Dudu

Cóż to był za niesamowity eksperyment przenieśliśmy się w przestrzeń kosmiczną, lecieliśmy drogą mleczną i pozostawiliśmy za sobą barwne mgławice 

Zobacz więcej

Zaczarowany Świat Dudu w zimowej odsłonie

Zima, zima, zima!
Panda, pada śnieg!
Co tu dużo mówić, nic więcej nie było nam potrzebne do szczęścia:)

Zobacz więcej

Wybuchowy Nowy Rok w Zaczarowanym Świecie Dudu

Zobacz więcej

Przedświąteczny czas w Zaczarowanym Świecie Dudu

Grudzień to niezwykły miesiąc, a w tym roku jeszcze bardziej... Aby oczekiwanie do świąt Bożego Narodzenia nam się nie dłużyło, stworzyliśmy wspólnie kalendarz z fantazyjnymi zadaniami. Przed nami jeszcze zostało kilka zadań i niesamowitych chwil, a tu fotorelacja z tego, co już się wydarzyło. Pierniczkowanie w dwóch odsłonach, świętowanie dnia Bałwanka, wyprawa na biegun północny, przygody w fabryce słodyczy, świąteczna fotobudka, oraz szykowanie prezentów dla najbliższych... Tak, grudzień to cudowny miesiąc!

Zobacz więcej

Mikołajki w Zaczarowanym Świecie Dudu

Mikołajki to najbardziej oczekiwane święto przez dzieci chyba na całym świecie.
Dziś czterolatki wybrały się w podróż saneczkami do Laponii, wykazały się wiedzą w interaktywnym quizie o św. Mikołaju, przygotowały niezwykły prezent dla naszego - spakowały wszystkie dobre uczynki od każdego chłopaka i każdej dziewczynki:) Udało się nawet zrobić malowane portrety dzisiejszych wykatkowych postaci. Oczywiście nie obyło się bez wierszyka i piosenki dla św. Mikolaja:)
Oto fotorelacja z dzisiejszego dnia.

Zobacz więcej

Andrzejki w Zaczarowanym Świecie Dudu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za wspaniałe stroje, tańce i wspólnie spędzony czas!

Zobacz więcej

Dzień Polski w Zaczarowanym Świecie Dudu

Odświętny strój, podniosły nastrój, patriotyczne piosenki, piękne polskie legendy - oto jak dziś świętowaliśmy Dzień Niepodległości.

Zobacz więcej

Dzień Postaci z Bajek

Do Zaczarowanego Świata Dudu zawitali dziś niezwykli goście, sami zobaczcie...

Zobacz więcej

Święto Dyni

Czarownica ogłosiła Wielki Bal. Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu pomogły czarownicy w przygotowaniach do balu: udekorowały domek, pozbierały wszystkie dynie i przyrządziły przepyszną dyniową zupę.
Po skończonych przygotowaniach każdy otrzymał dyniową niespodziankę.
Serdecznie zapraszamy do oglądania dyniowej galerii. 

Zobacz więcej

Leśne zabawy

4 latki w tym tygodniu zamieniły się w prawdziwych przyjaciół leśnych zwierząt. Miały bardzo dużo odpowiedzialnych zadań i spisały się na medal! Brawo!

Zobacz więcej

Kontrast

Dziś Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu dowiedziały się, czym jest kontrast w sztuce Zobaczcie, jak eksperymentowały z nim, wycinały, wydzierały, kleiły i tworzyły!

Zobacz więcej

Jesienne Muzykowanie

To już trzeci dzień Jesiennego Muzykowania. Nasze czterolatki spisały się na medal! Pięknie zagrały i zaśpiewały... Gratulujemy Małym Artystom!

Zobacz więcej

Jesienne jeże

Dzieci z Zaczarowanego Świata Dudu ćwiczyły w piątek raczki i paluszki  ulepiły z masy solnej jeżyki, za noski i oczka posłużyło im ziele angielskie, a za kolce makaron. Fantazja dzieci nie ma granic nie wystarczyło Im ulepienie jeża! Mieli całe mnóstwo pomysłów na to, co można jeszcze stworzyć ... ugniataniu, toczeniu, ucieraniu i lepieniu nie było końca

Zobacz więcej

Eksperyment malarski na kompresie chłonnym

Zaczarowany Świat Dudu malował dziś pejzaże jesienne na nietypowym „arkuszu”...kompres chłonny okazał się bardzo ciekawym materiałem artystycznym Dzieci dowiedziały się dziś, że barwy mogą mieć temperaturę i być ciepłe lub zimne!!

Zobacz więcej

Rozdmuchane Farby

 

Zaczarowany Świat Dudu rozdmuchałdziś barwne i szalone fryzury! To była nie tylko fantastyczna zabawa plastyczna, ale także ćwiczenie logopedyczne poprawiające artykulację u dzieci - prawdziwa gimnastyka buzi i języka

Zobacz więcej

Urodziny Literek

 

Sto lat, sto lat! Niech żyją nam dwie pierwsze litery alfabetu A oraz B

Zobacz więcej

Dzień Kobiet

Nasi mali dżentelmeni stanęli na wysokości zadania i przygotowali dziewczynkom przepiękne i bardzo kobiece prezenty - bransoletki! Dziewczynki były zachwycone i czuły się jak prawdziwe damy:)

Zobacz więcej

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Dwujęzyczny Żłobek Artystyczny i Naukowy "Tuptuś Odkrywca"

ul. O.J.Czaplaka 1B 45-055 Opole

tel.: 77 453 98 70

 kom.: 792 222 198

czynny w godzinach

06:00 -18:00

Pon - Pt.