Zaczarowany Świat Dudu 

Nasi mali dżentelmeni stanęli na wysokości zadania i przygotowali dziewczynkom przepiękne i bardzo kobiece prezenty - bransoletki! Dziewczynki były zachwycone i czuły się jak prawdziwe damy:)

Zobacz więcej

W Krainie Zamkowych Tajemnic i Zaczarowanym Świecie Dudu miało miejsce długo wyczekiwane wydarzenie - Dzień Dinozaura! Dzieci przyniosły różnego rodzaju eksponaty, które można było podziwiać w stworzonej do tego galerii. Jednak największym zaskoczeniem było pojawienie się tajemniczego jaja! Zagubiony w czasie mały dinozaur mógł liczyć na pomoc dzielnych trzy i czterolatków. Każdy przedszkolak pozytywnie przeszedł testy przygotowujące do podróży wehikułem czasu i oczywiście udało się bezpiecznie odprowadzić malca do jego mamy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia!

Zobacz więcej

Kocia gimnastyka, kłębuszkowe zabawy, kocie podobizny i oczywiście kocia literatura. Oto jak minął nam dzień kota, zapraszamy do fotorelacji.

Mamma mia! Co to był za dzień! Dzień Pizzy obfitował w nowe smaki i wrażenia kulinarne. Trzylatki jednogłośnie stwierdziły, że bazylia jest smaczniejsza od oregano, a własnoręcznie zrobiona pizza smakuje idealnie:)

Zobacz więcej
Zobacz więcej

Walentynki w Zaczarowanym Świecie Dudu

Zobacz więcej

Karnawał 2020 w Zaczarowanym Świecie Dudu!

W karnawale same bale! I u nas nie zabrakło tańców, muzyki i zabawy. Dzielne trzylatki odnalazły drogę do skarbu, pokonując groźne rekiny i wysokie morskie fale:)

Zobacz więcej

Chwile z życia szczęśliwego przedszkolaka:)

Urocze bałwanki i aniołki w przedstawieniu "Świąteczne zamieszanie" - serdecznie zapraszamy na fotorelację.

Długo oczekiwana wizyta św. Mikołaja, jak co roku, wywołuje niemałe emocje:)

Choo-choo! Tickets, please! Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę! W "Misiowej Cukierni" czekały na nas słodkie puzzle, a ślady dziwnie znajomych łap zaprowadziły nas do uroczej rodzinki misiów. Przydała nam się umiejętność liczenia i oczywiście znajomość angielskiego:) Nasze przytulanki będą miały co wspominać po wizycie w przedszkolu:)

Debiut trzylatków na scenie w przedstawieniu pt.: "Na Strychu"! Zapraszamy do oglądania, a jest co wspominać:)

"D" jak Dudu "D" jak Dzieci "D" jak Dynia "D" jak Dyskoteka "D" jak Dobra zabawa "D" jak Doskonały Dzień!

Poznajemy, sprawdzamy, doświadczamy:)

Młodzi artyści z Zaczarowanego Świata Dudu często ćwiczą się w wielorakich zadaniach plastycznych. Twórcze działania pomagają utrwalać nam nowo poznane angielskie słówka, choć przede wszystkim po prostu
świetnie się bawimy!

Nie ma to jak ciepłe jesienne słońce i wyprawa po kasztany! Od razu wiedzieliśmy jak je wykorzystać!

Oto nasi młodzi mężczyźni! Tego dnia rozpieszczani przez koleżanki i przepuszczani w "pociągu do mycia rąk" - jak niewiele potrzeba do szczęścia! A tak przy okazji to ogromne podziękowania dziewczynkom za zaangażowanie w przygotowanie niespodzianek :)

"Jestem sobie przedszkolaczek,
jestem ważny dużo znaczę!".
It's official! Teraz już naprawdę należymy do zacnego grona przedszkolaków.

W piątek 11.10.2019 4-latki znakomicie spędzały czas podczas zajęć wspomagających integrację sensoryczną. Innymi słowy dzieci bawiły się w najlepsze a jednocześnie doświadczały i eksperymentowały wspierając rozwój swoich zmysłów.

Produkcja magicznych słoików

Uśmiech! Radość! Odwaga! Nowe wyzwania i doświadczenia! Tak rozpoczął się wrzesień w Zaczarowanym Świecie Dudu.Przywitajmy wspólnie dzielną drużynę nowych przedszkolaków!

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe "Przed-szkółka"

ul. Grunwaldzka 29, 45-054 Opole

Dwujęzyczny Żłobek Artystyczny i Naukowy "Tuptuś Odkrywca"

ul. O.J.Czaplaka 1B 45-055 Opole

tel.: 77 453 98 70

 kom.: 792 222 198

czynny w godzinach

06:30 -18:00

Pon - Pt. 

73085019_2489478184479970_87706136226457